یادگیری لغات در زبان انگلیسی همواره یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان بوده است. انتخاب منبع درست و خواندن با جزئیات در رساندن شخص به بالاترین سطح مورد انتظار بسیار تاثیرگذار است. از این رو ما با استفاده از سالها تجربه در این زمینه و تحقیق فراوان بهترین و مناسب ترین منابع را فراهم کرده ایم. که به صورت سطح بندی شده تا سطوح بالا همچون آمادگی جهت آزمون IELTS در سامانه آموزش مجازی قرار خواهد گرفت. 

کتاب Vocabulary for Ielts مجموعه‌ای از لغاتی که برای زبان‌آموزان به منظور کسب نمره حداقل 6 و بالاتر در آزمون آیلتس لازم است را گردآوری کرده است. این کتاب از طریق ارائه آزمون‌های مختلف یادگیری این لغات را برای زبان‌آموزان ساده‌تر می‌کند.

همچنین Tip های متعددی در خصوص چگونگی شرکت در آزمون و همچنین تکمیل بهتر جداول داده و نمودارها در این کتاب گنجانده شده است.

ویژگی‌های خاص این کتاب به شرح زیر می‌باشد:

– پوشش حداکثری لغاتی که برای شرکت در آزمون IELTS به آن نیاز است به همراه تمرینات متعدد برای هر بخش.

– تهیه و تدوین شده توسط اساتید برجسته دانشگاه کمبریج که جزو طراحان سوالات آزمون آیلتس نیز بوده‌اند.

– بخش اشتباهات متداول آزمون آیلتس که بسیار می‌تواند مورد نیاز زبان‌آموزان باشد.

– توضیحاتی در مورد شیوه‌های بهینه مطالعه این کتاب به صورت غیر کلاسی و شخصی

– وجود لیست لغات کتاب در انتهای آن برای دسترسی سریع‌تر

– استفاده از روش Topic-Based در طراحی فصول کتاب

این کتاب یکی از پرطرفدارترین کتاب های افزایش دایره لغات که به صورت Themeهای مختلف آزمون آیلتس دسته بندی شده است و در کوتاهترین زمان شما را با لغات پرتکرار آن Theme آشنا می کند. تمامی بخش های کتاب، به شما در بالا بردن سطح لغات و Paraphrasing کمک می کنند.

در این دوره کلیه ی لغات و کالوکیشن های ارزشمند کتاب توسط مدرس دوره استخراج شده و با مثال های عینی با ذکر نکات و معانی آنها به صورت ویدئویی ضبط و در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. 

ارزش یادگیری این دوره بسیار بالا و در جهت بهبود اسپیکینگ و رایتنیگ به شما کمک بی نظیری خواهد کرد. اگر به دنبال روشی خاص و مطمئن برای یادگیری و گسترش دایره لغات انگلیسی هستید و یا در حال آماده شدن برای شرکت در آزمون های مهمی همچون آیلتس یا تافل و... می باشید، بی شک به یک ابزار مناسب برای پیشبرد این اهداف نیاز خواهید داشت.

کتابهای  4000Essential English Words  یک سری شش گانه است که تمرکز آن بر روی آموزش لغات مهم و افزایش داریره لغات از سطح مبتدی تا پیشرفته ست.
از جمله ویژگی های مهم این کتاب آموزش لغات همراه با مثال های بسیار قوی و مناسب می باشد.

بنابراین، پس از تسلط بر کلمات هدف، فراگیران قادر به درک کامل واژگان خواهند بود که با آن ها در قالب نوشته و داستان آشنا خواهند شد. در هر بخش 20 کلمه ارائه می شود که هر کلمه دارای مثالی درج شده در جملات است.

کتاب فوق شامل فعالیت هایی ست تا فراگیران بتوانند به خوبی مفهوم جملات را یاد بگیرند و به خاطر بسپارند.
همچنین در پایان هر بخش، داستانی مرتبط با کلمات هدف در آن درس بیان شده تا دانش آموخته بتواند برای دروس بعدی کاملا آماده شود.
ویژگی های اصلی این کتاب عبارتند از:
• تعاریف و مثال های واضح و قابل درک.
• فعالیت های مختلف برای تقویت واژه های مورد هدف.
• توسعه یافتن سطح سختی کلمات، همزمان با پیش روی دروس.
• داستان های واقعی که کلمات هر درس را در بر می گیرند.
• تصاویر جذاب برای یادگیری بهتر کلمات هدف.
• دارا بودن فایل های صوتی که در آن، داستان ها، کلمات هدف و تلفظ لغات ارائه شده است.

هر کتاب شامل 30 درس است که بیش از 600 کلمه را به زبان آموزان ارائه می دهد و می توان گفت یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش دایره لغات شما به بهترین روش ممکن است.

در این دوره ها که 6 ترم به طول می انجامد مدرس دوره لغات هر درس را با مثال های کاربردی، معانی و نکات گرامی با بالاترین کیفیت تدریس و در اختیار زبان آموزان قرار می دهند.