امروزه زبان انگلیسی، یک زبان بین المللی است و مردم سراسر جهان که هر یک دارای فرهنگ ها و پیشینه ی متفاوت هستند را به هم مرتبط می سازد. باید از خود بپرسیم که چگونه مطالب مرتبط با این بحث را بیافرینیم... در اغلب واحد های آموزش زبان مرسوم است که از "فرهنگ" به عنوان اطلاعاتی جزئی آن هم برای رفع نیاز های اولیه ی زبان، استفاده شده است. 
برای مثال معرفی نام شهر های ایالات متحده و یا تاریخچه ای کلی درباره ی خانواده ی سلطنتی انگلستان! ولی این امر برای زبان آموزانی که قصد افزایش ارتباط بین المللی خود را دارند، کافی نیست. تسلط بر فرهنگ های مختلف، نیاز اساسی این امر در قرن 21 است و Top Notch  تنها کتاب شامل این اطلاعات است.
ذکر این نکته ضروری است که روش تدریس ما کاملا هم سو با رفع نیازهای بزرگسالانی است که سالها از آموزش دور بوده اند و اکنون به دلایلی چون مشغله های زندگی فرصت زیادی برای تحقیق و تمرین کافی برای زبان اموزی ندارند. ما در طی هر دوره کلیه نکات گرامری، لغات، تکنیک های خواندن و نوشتن را به صورت کاملا تخصصی و با جزئیات بیان می کنیم تا یادگیری زبان را تبدیل به سرگرمی شیرین و جذاب سازیم. کافیست یک دوره همراه ما باشید. 

این دوره شامل 5 یونیت اول کتاب تاپ ناچ 1A می باشد. که در طی 20 جلسه ارائه خواهد شد.